СВОДКА

Министерството е длъжник към вас отдавна и се надявам днес да връщаме част от този дълг, каза министър Демерджиев в Пловдив

Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев заяви в Пловдив, че ръководството на министерството отдавна е длъжник на служителите от Пожарна безопасност и с реновирането на сградите и доставката на техника връща част от този дълг. Той благодари на екипа за професионализма и отдадеността, като подчерта, че ще продължат усилията за обезпечаване и защита на служителите.

Източник:

← Към България