Дипломатически представители и експерти обсъдиха Българското председателство на ПСЮИЕ в Дипломатическия институт в столицата
Дипломатически представители и експерти обсъдиха резултатите от Българското председателство на Процеса за сътрудничество в Югоизточна Европа (ПСЮИЕ) по време на публична дискусия в Дипломатическия институт към министъра на външните работи. Директорът на института Таня Михайлова отбеляза, че страната ни е постигнала диалогичност и партньорство, като успехите са в областите на икономическия растеж и енергийната сигурност. Тя припомни и провелото се през март 19-то издание на „Зимното училище по дипломация“, посветено на ПСЮИЕ и предизвикателствата пред региона.
Източник: