Арестуваха трима за кражба на ток в Гърция
Гръцката полиция арестува трима души за кражба на електроенергия, като се смята, че са част от голяма престъпна група. Още 105 лица са обвинени за членство в бандата, която е манипулирала електромери в домове и предприятия в няколко области на страната. Нанесените щети на оператора на електропреносната мрежа DEDDIE надхвърлят 9 млн. евро.
Източник: