СВОДКА

Възможностите за подобряване на парламентарния диалог обсъдиха на среща в София председателите на парламентите на България и на Република Северна Македония

Председателите на парламентите на България и Северна Македония, Михаела Доцова и Африм Гаши, обсъдиха в София възможностите за подобряване на парламентарния диалог и сътрудничеството. Доцова изрази безпокойство от зачестилите антибългарски прояви и нападението над дипломатически коли, като подчерта очакването за справедливо наказание на извършителя. Гаши заяви желание за задълбочаване на добросъседските отношения и за продължаване на евроинтеграционния процес на страната му.

Източник:

← Към Политика