Регионалният министър: Злоупотребите и отсъствието на пътна инфраструктура вървяха ръка за ръка
Регионалният министър Иван Шишков заяви, че злоупотребите и липсата на пътна инфраструктура са вървели ръка за ръка. Той отбеляза, че интересът към пътищата от години е насочен в две посоки – традиционните разкрития за злоупотреби от 2021 г. насам и очакваното развитие на пътната мрежа.
Източник: