От 30 юни започва плановата профилактика на водоснабдителна система "Чакалица"
От 30 юни до 2 юли ВиК – Благоевград ще извърши планова годишна профилактика на водоснабдителна система "Чакалица", включваща почистване и дезинфекция. Водоподаването няма да бъде прекъсвано, но водата няма да е годна за питейно-битови нужди. Засегнати са Благоевград и 10 села, като от дружеството призовават жителите предварително да се запасят с вода.
Източник: