СВОДКА

Мерките в интерната в с. Варненци са палиативни и не решават проблема с насилието, ще поискам среща с главния прокурор, заяви омбудсманът

Омбудсманът Велислава Делчева заяви, че предприетите досега мерки за насилието в социално-педагогическия интернат „Христо Ботев“ в село Варненци са палиативни и не решават проблема. Тя обяви, че ще поиска среща с изпълняващия функциите главен прокурор Ваня Стефанова, за да получи повече информация за хода на досъдебното производство по сигналите за нарушения.

Източник:

← Към Крими