Радев към учениците по природни науки: Бъдете всеотдайни и устремени
Министър-председателят Румен Радев връчи националното знаме на олимпийските отбори по природни науки на церемония в Министерския съвет. Той поздрави младите таланти и изтъкна, че техните успехи са доказателство за силата на труда и постоянството, а ръководителите на отборите инвестират в бъдещето на България. Радев подчерта, че медалите са важни, но още по-ценно е, че тези млади хора ще създават нови знания и технологии за страната и света.
Източник: