Ботев Пловдив отново с дублиращ отбор. Ето кой ще го води
От ръководството на Ботев (Пловдив) обявиха, че от новия сезон клубът отново ще има дублиращ тим, който ще играе в Югоизточна Трета лига. Старши треньор на отбора ще бъде Милен Кунчев, а негов помощник – Ангел Грънчов, като двубоите ще са със свободен вход на комплекса "Никола Щерев – Старика". Решението идва след като през сезон 2024/25 клубът загуби дублиращите си отбори заради изпадане и слаби резултати, което забави развитието на младите таланти.
Източник: