Йотова награди ученици от 14 общини за успехи в инициативата „Спортувай с президента“
Президентът Илияна Йотова награди ученици от 14 общини за най-високи постижения на „Президентския тест“ в рамките на инициативата „Спортувай с президента“. В приветствието си тя определи деня като празник на младостта и подчерта, че отличените деца са доказателство за бъдещето на България. Йотова отбеляза и символиката на Международния ден на олимпизма, като акцентира върху ценностите на волята, вярата и силата на човешкия дух.
Източник: