СВОДКА

В Пазарджик беше открита изложбата „Киберзащитници“ в подкрепа на борбата с кибертормоза над деца

В Регионалния исторически музей в Пазарджик беше открита изложбата „Киберзащитници“ в подкрепа на борбата с кибертормоза над деца. На събитието бяха представени резултатите от едноименната програма, която се реализира в България от 2019 г. и показва значително намаление на дела на пострадалите деца в киберпространството – от 64,5% на 49,6%.

Източник:

← Към Култура