СВОДКА

Ученици влязоха в ролята на магистрати в ежегодния симулативен съдебен процес, организиран от Софийска градска прокуратура

Ученици от 13 училища в Софийска област участваха в ежегодния симулативен съдебен процес, организиран от Софийската градска прокуратура. Казусът разглеждаше актуални проблеми като агресията, употребата и разпространението на наркотици, както и последиците от тях. За първи път тази година в рамките на инициативата беше проведен и конкурс за ученически творби на тема „Темида в днешно време“.

Източник:

← Към Крими