СВОДКА

Задържан е в Лом шофьор с 1,50 промила, автомобилът е иззет

В Лом е задържан 61-годишен шофьор, управлявал автомобил с 1,50 промила алкохол в издишания въздух, като колата му е иззета. Мъжът не е приел показанията на дрегера и е дал кръвна проба, а по случая е образувано бързо производство. От началото на годината в област Монтана полицията е иззела общо 11 автомобила на шофьори, употребили алкохол или наркотици.

Източник:

← Към Крими