Ивайло Кукурин: Нова малка горичка вече расте в столичния район "Младост"
25 млади иглолистни дръвчета бяха засадени в Парк "Лидъл" в столичния квартал "Младост 3" чрез дарение от "Спотлес" ЕООД. Кметът на района Ивайло Кукурин заяви, че инициативата е част от визията за по-зелен и подреден район, включваща изграждането на "Младост Център" със зеленина и културни обекти. Той призова жителите да пазят фиданките, за да се превърнат в любимо зелено кътче за бъдещите поколения.
Източник: