Футболният Берое започна своята подготовка за новия сезон във Втора лига с 25 футболисти
Футболният Берое започна подготовката си за новия сезон във Втора лига с първа тренировка, водена от новия старши треньор Владимир Манчев. В заниманието се включиха 25 футболисти, сред които четирима чужденци от миналия сезон, нови попълнения и юноши на клуба. Отборът ще изиграе пет контролни срещи, като първата е срещу Димитровград на 4 юли.
Източник: