СВОДКА

Трябва да подкрепим всички участници в олимпийските ни отбори по природни науки, защото те го заслужават, каза министър Георги Вълчев

Министърът на образованието и науката проф. Георги Вълчев заяви на церемония в Министерския съвет, че трябва да подкрепим всички участници в олимпийските отбори по природни науки заради техния труд и постоянство. На събитието премиерът Румен Радев връчи националния флаг на отборите за 2026 г., като Вълчев призова младежите да се съсредоточат върху потенциала си, а не върху медалите.

Източник:

← Към Политика