СВОДКА

Факлоносците предадоха олимпийската факла на председателя на БОК Весела Лечева

Факлоносците предадоха олимпийската факла на председателя на Българския олимпийски комитет Весела Лечева по време на традиционното бягане за Олимпийския ден, което стартира от Националната спортна академия и завърши на Националния стадион "Васил Левски". Лечева подчерта, че олимпийският дух надхвърля медалите и постиженията, като призова към движение и воля за преодоляване на трудностите. По-късно тя ще участва в празника в Троян заедно с бронзовата медалистка Лора Христова.

Източник:

← Към Спорт