СВОДКА

Кметът на Търговище се срещна с първенците на випуск 2026 г.

Кметът на Търговище Дарин Димитров отличи 29 зрелостници от випуск 2026, завършили с пълно отличие, от общо 417 абитуриенти в общината. На срещата в двора на Славейковото училище той ги поздрави за постигнатите резултати и ги призова да се връщат в родния град, който има нужда от млади специалисти. От името на випуска Теодора Мирославова заяви, че истинският успех се измерва с характера и постоянството, а не само с оценките.

Източник:

← Към България