СВОДКА

Две деца намериха и върнаха портфейл с голяма сума пари на болна жена

Две осмокласнички от Враца, Ния и Никол, намериха портфейл с около 1000 евро на пейка в центъра на града и го предадоха в районното управление. От полицията установили, че сумата принадлежи на болна жена от село Добруша, която по-късно се свързала с директора на училището, за да изрази благодарността си. Момичетата не разказали за постъпката си на съучениците, докато директорът не научил за нея от самата възрастна жена.

Източник:

← Към Любопитно