СВОДКА

"Срам!": Софиянци на бунт заради рязане на дървета в едно от най-зелените карета на столицата

Жители на столичния квартал "Оборище" сигнализират, че вместо да се засаждат нови дръвчета, се унищожават съществуващите. Гражданите са подали сигнали до властите и са извикали полиция заради нередностите.

Източник:

← Към България