Община Пловдив ще отбележи Международния ден за борба с наркотиците с различни инициативи
Община Пловдив ще отбележи Международния ден за борба с наркотиците – 26 юни, с поредица от инициативи, насочени към превенция и повишаване на обществената информираност. По този повод Общинският съвет по наркотични вещества с Превантивно-информационен център организира Ден на отворените врати под мотото „Силата е в избора“, в който гражданите могат да получат информация за рисковете от употребата на наркотици и за възможностите за превенция и подкрепа.
Източник: