СВОДКА

Мъже нападнаха полицаи при сигнал за силна музика в Зетьово

Двама мъже на 18 и 42 години са нападнали и заплашили полицейски служители, изпратени в старозагорското село Зетьово по сигнал за нарушаване на обществения ред чрез силна музика. Те оказали съпротива при задържането си и са арестувани за 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора.

Източник:

← Към Крими