СО обмисля вдигането на цените на билетите и картите за градския транспорт - трябвали пари
Столична община обмисля увеличение на цените на билетите и картите за градски транспорт, тъй като са необходими средства за нови превозни средства и ремонт на инфраструктурата. Заместник-кметът Виктор Чаушев посочи, че тарифите не са променяни от 2016 г. и са сред най-ниските в региона, като увери, че повишението ще бъде минимално и вероятно няма да се случи през тази година.
Източник: