СВОДКА

"Плувно лято" започна в Банско

В Банско стартира лятната програма "Плувно лято - 2026", организирана от Общината и насочена към децата на града. Заниманията се провеждат в делнични дни до 29 юни, като сутрин са за по-малките, а следобед за по-големите ученици. Инициативата има за цел да насърчи активния начин на живот, придобиването на плувни умения и пълноценното прекарване на ваканцията.

Източник:

← Към България