15-годишен подкара мотор в Благоевград, полицията го спипа
Полицията в Благоевград установи 15-годишен младеж, който управлявал нерегистриран мотоциклет, без да притежава свидетелство за управление. Проверката е извършена на 22 юни на улица "Иван Гарванов" в града. За случая е уведомена районната прокуратура в Благоевград.
Източник: