Нападения в района на Плиска, живеещите в района готвят граждански протест
Двама мъже нападнаха с ножове пешеходци в столичния подлез "Плиска", а живеещите в района съобщават за значителен ръст на сигналите за нападения и тормоз от група от около 20 души, които се събират там по всяко време на денонощието. Според потърпевши ситуацията се влошила от около две години, като често се стига до посегателства, а районът е слабо осветен. От районната администрация заявиха, че не могат да се намесят пряко и се опитали да премахнат част от пейките, за да ограничат събирането на хора.
Източник: