Празници на изкуствата ще се състоят за 16-и път в галерия „Дворът“ в село Врабево
За 16-и пореден път в галерията на открито „Дворът“ в село Врабево ще се проведат Празници на изкуствата, като мотото тази година е „Изкуството е диалог и памет“. Инициативата възниква преди 16 години от група творци, които свързват дворовете на три стари къщи в общо пространство за изкуство. През годините в галерията са организирани десетки изложби с участието на български и чуждестранни артисти.
Източник: