СВОДКА

Областната администрация в Разград отваря врати за граждани по повод Деня на държавния служител

Областната администрация в Разград отваря врати за граждани по повод Деня на държавния служител. Целта е да се запознаят посетителите с функциите и ролята на институцията в общественото управление. През юли администрацията и народни представители от "Прогресивна България" ще организират и съвместна приемна.

Източник:

← Към България