Мъж е в реанимация с опасност за живота след тежък инцидент на АМ "Тракия" в Бургаско
62-годишен мъж пострада тежко при самостоятелна катастрофа на автомагистрала "Тракия", след като загуби контрол над товарния си автомобил и се блъсна в мантинелата. Водачът е с политравматизъм и е настанен в реанимация в ямболската болница с опасност за живота. При инцидента са нанесени материални щети по автомобила и пътната инфраструктура.
Източник: