Две момчета убиха трима съученици при стрелба във Филипините
Двама ученици на 14 и 15 години откриха огън в гимназия във Филипините, убивайки трима съученици и ранявайки най-малко 20 души, след което бяха арестувани. Полицията съобщи, че заподозрените са посочили като мотив продължителен тормоз в училището, а оръжията са били внесени в сградата, охранявана само от един пазач.
Източник: