СВОДКА

Олег Григоров: Руснаците хвърлиха 6 КАБ-а върху Суми

На 22 юни руски войски обстреляха Суми с управляеми авиобомби, като под удара попадна тролейбус, а шофьорът му беше тежко ранен. Според ръководителя на Сумската областна администрация са хвърлени шест бомби, а ударът е нанесен върху гражданска инфраструктура в промишлената зона. По-късно бе съобщено за общо трима ранени цивилни.

Източник:

← Към Свят