СВОДКА

Селекционерът на Ирак: Все още имаме шанс

Ирак загуби от Франция с 0:3 във втория си мач от груповата фаза на Световното първенство, с което записа втора поредна загуба след 1:4 от Норвегия. Въпреки това селекционерът Греъм Арнолд заяви, че отборът все още има шанс за плейофите и трябва да се концентрира изцяло върху последния мач срещу Сенегал. Той похвали представянето на играчите си през първото полувреме, но изрази недоволство от дългото прекъсване на двубоя.

Източник:

← Към Спорт