СВОДКА

46-годишната Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на турнира в Бад Хомбург

Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на турнира WTA 500 в Бад Хомбург, след като загуби от румънката Ирина Камелия-Бегу с 2:6, 6:4, 6:7 (6) след близо тричасова битка. 46-годишната американка, седемкратна шампионка от Големия шлем, записа 12-а поредна загуба на сингъл.

Източник:

← Към Спорт