Селекционерът на Норвегия: Ще има доста промени в състава за мача срещу Франция
Селекционерът на Норвегия Столе Соблакен обяви, че ще направи промени в състава за предстоящия мач срещу Франция от третия кръг на груповата фаза на Световното първенство. Двата отбора вече си осигуриха място в плейофите и ще определят победителя в групата в директния сблъсък. Солбакен посочи, че промените са нужни заради натрупаната умора и физически проблеми при някои играчи, както и заради натоварения график с пътувания.
Източник: