Благотворителна изложба на Петър Крумов ще постави края на изложбения сезон в столичната галерия „Икар“
Благотворителна изложба на Петър Крумов, озаглавена „Доброта в сърцата“, ще постави края на изложбения сезон в столичната галерия „Икар“. Средствата от продажбата на 50-те представени картини ще бъдат дарени на кардиологичното отделение на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“. Експозицията ще бъде открита днес и може да бъде разгледана до 31 юли.
Източник: