СВОДКА

Трима министри ще говорят за мястото на България в развитието на изкуствения интелект на „Уебит 2026" в София

Трима министри ще участват в дискусионен панел на конференцията „Уебит 2026“ в София, който ще разгледа възможността България да се превърне в европейски център за развитие и иновации в областта на изкуствения интелект. Събитието събира лидери от бизнеса, технологиите, инвестициите и институциите, като разговорът се фокусира върху това как държавите и компаниите да превърнат ИИ в реален бизнес резултат и да останат конкурентоспособни.

Източник:

← Към Технологии