Президентът Илияна Йотова ще отличи най-успешните участници в инициативата „Спортувай с президента“
На Международния ден на Олимпизма – 23 юни, президентът Илияна Йотова ще награди учениците с най-високи резултати от „Президентския тест“ в рамките на инициативата „Спортувай с президента“. Тържествената церемония, която се провежда за пета поредна година, ще се състои в Гербовата зала на „Дондуков“ 2, като чрез спортните занимания се насърчава активността на българските деца. През миналата година над 30 деца от 17 областни града бяха отличени от държавния глава за постигнатите високи резултати.
Източник: