Министрите на външните работи на България и Индонезия обсъдиха нови възможности за задълбочаване на двустранното сътрудничество
Българският външен министър Велислава Петрова и заместник-министърът на външните работи на Индонезия Мухамад Анис Мата проведоха среща в София, като обсъдиха задълбочаване на двустранното сътрудничество. Двете страни откроиха потенциала за развитие на икономическите връзки, логистиката, туризма и културата като перспективни направления. Те се обединиха около значението на активизирането на политическия диалог и диверсификацията на стокообмена.
Източник: