Иран не е водил преговори по ядрени въпроси и не е поемал нови ангажименти на преговорите в Швейцария, съобщи иранското външно министерство
Иран заяви, че не е водил преговори по ядрената си програма и не е поемал нови ангажименти по време на срещата със САЩ в Швейцария. Говорителят на външното министерство Есмаил Багаи уточни, че взаимодействието с Международната агенция за атомна енергия ще продължи според действащите процедури, при условие че бъде одобрено от парламента и Върховния съвет за национална сигурност.
Източник: