Черно море се раздели с Димитър Тонев
Черно море се раздели с халфа Димитър Тонев, като договорът му беше разтрогнат по взаимно съгласие. Тонев, който се присъедини към клуба през януари миналата година, изигра 28 мача и отбеляза три гола за „моряците". От варненския клуб благодариха на футболиста за професионализма и му пожелаха успехи в следващия етап от кариерата му.
Източник: