СВОДКА

Двама 17-годишни са в болница след токов удар на ЖП гарата в Стара Загора

Двама 17-годишни младежи са в болница с тежки изгаряния, след като бяха поразени от волтова дъга на ЖП гарата в Стара Загора. Те се качили на покрива на товарен вагон, при което между тях и контактната мрежа възникнала волтова дъга. Пострадалите са транспортирани първо в болница в Стара Загора, а след това са преместени в Клиниката по изгаряния в Пловдив, като по случая е образувано досъдебно производство.

Източник:

← Към Крими