Отново задръствания на АМ "Тракия": Интензивен трафик в посока София
На автомагистрала "Тракия" в посока Бургас вече са отворени две ленти, като трафикът е нормален и няма задръствания. В посока София обаче движението е по-натоварено с образували се задръствания край Вакарел и Ихтиман. Започва масово кърпене на настилки по магистралата, което се очаква да доведе до нови затруднения.
Източник: