Не съм бягал от България, не се чувствам виновен, не са ме пазили политици, каза собственикът на корпорация КУБ Олег Невзоров
Собственикът на украинската корпорация КУБ Олег Невзоров заяви във Варна, че не е бягал от България и не се чувства виновен за нищо, след като бе разпитан от полицията във връзка с досъдебните производства по случая „Баба Алино“. Той изрази надежда правоохранителните органи да стигнат до истината и подчерта, че компанията му разполага с документи, които вече са предоставени. Невзоров отказа да коментира дали е свидетел по делото срещу кмета на Варна Благомир Коцев.
Източник: