Започва масово кърпене на настилки по "Тракия": Къде ще се образуват тапи?
От 22 до 25 юни ще се извършват ремонтни работи по настилката на автомагистрала "Тракия" в областите Стара Загора и Сливен, като трафикът няма да бъде спирано, но поетапно ще се ограничава активната и аварийната лента. В област Стара Загора вече тече превантивен ремонт между 208-и и 229-и км в посока София, където движението е пренасочено двупосочно в платното за Бургас, а пътен възел "Стара Загора" е частично затворен.
Източник: