Ученици от Разград, постигнали успехи в „Ученически игри 2026“, получиха плакети от кмета
Кметът на Разград Добрин Добрев връчи плакети на ученици, постигнали успехи в „Ученически игри 2026". Той се срещна с отборите медалисти по баскетбол на Профилираната природо-математическа гимназия и шампионите по лека атлетика от Основно училище „Васил Левски". Добрев поздрави младите спортисти и подчерта, че постиженията по баскетбол са особено значими за града.
Източник: