СВОДКА

Олег Невзоров: Не се чувствам виновен. Според мен "Баба Алино" е законно

Украинският бизнесмен Олег Невзоров заяви, че не се чувства виновен и се надява на справедливост от органите на реда след приключването на разпита. Той подчерта, че селището "Баба Алино" е законно и не се притеснява от евентуален арест, тъй като не е извършил нищо нередно.

Източници (3):

← Към Крими