СВОДКА

Зам.-министър Якимов: Стокообменът между България и Индонезия нарасна с близо 60% през първото тримесечие на 2026 г.

През първото тримесечие на 2026 г. стокообменът между България и Индонезия се е увеличил с близо 60% спрямо същия период на предходната година. Този ръст е ясен сигнал за наличието на значителен икономически потенциал в двустранните отношения.

Източник:

← Към Икономика