Общинският съвет в Костенец реши да удължи услугата „Топъл обяд“ до юли 2027 година
Общинският съвет в Костенец реши да удължи предоставянето на услугата „Топъл обяд“ до юли 2027 г., като тя ще продължи да обхваща 80 души от общината. Съветниците одобриха още подписването на меморандум за безплатни мобилни услуги за почистване на автомобилни филтри и кандидатстване по програма за подкрепа на уязвими общности. Създадена бе и временна комисия за справяне с проблемите с безстопанствени кучета и нерегламентирани сметища.
Източник: