СВОДКА

В кадър: Фестът в парк "Бедечка" събра близо 15 000 души

Четвъртото издание на фестивала НА ЗЕЛЕНО в Стара Загора се оказа най-мащабно и най-посетено досега, като за три дни през локациите преминаха близо 15 000 души. Проявата е с кауза за запазване на парк „Бедечка“ и за първи път включваше международно участие – скулптори от Белгия и Италия, а акцент бяха връзките между природа, наука и технологии.

Източник:

← Към Култура