Диалогът и сътрудничеството водят до реални резултати, смятат депутатите от „Прогресивна България“ от Разград и областният управител
Депутатите от „Прогресивна България“ и областният управител на Разград се обединиха около мнението, че диалогът и сътрудничеството между институциите водят до реални резултати. На работна среща бяха обсъдени проблемите във ВиК сектора, необходимостта от ремонти на пътната мрежа и мерки за превенция на наводнения. Сред темите бяха още управлението на държавни имоти, бъдещето на джамията в Разград и последните законодателни промени.
Източник: